«Шановні земляки!

Триває восьма доба героїчного протистояння українців російському вторгненню. Наш ворог не очікував такого потужного спротиву, і зараз його війська здебільшого деморалізовані. Жорстокі обстріли Харкова схожі на агонію!

Але Україна вистоїть! Чисельність російських військ не має значення, адже у російських солдатів — на відміну від наших — немає мотивації. А ми чітко розуміємо, за що боремося, і любимо свободу понад усе.

Зараз депутати Одеської обласної ради ведуть боротьбу на всіх фронтах. Серед нас є ті, хто долучився до рядів територіальної оборони у районах Одещини. Наші депутати організують збори допомоги військовим, матеріальної та гуманітарної допомоги людям, а також допомагають забезпечувати продуктами малозабезпечені верстви населення.

Водночас всі важливі сфери життєдіяльності в Одеській області теж мають бути забезпечені. Саме тому завтра ми разом з колегами-депутатами проведемо сесію Одеської обласної ради в режимі онлайн.

Звертаю увагу, що в Україні вже розроблено спеціальну програму для надання допомоги та підтримки громадянам, які втратили можливість працювати через російське вторгнення. Кожен найманий працівник чи ФОПівець, у якого Росія забрала можливість працювати, отримає по 6,5 тисяч гривень без жодних умов.

Окрім цього, з 1 березня пенсії для українців проіндексовані на 14 відсотків. Гроші вже пішли в банки.

Звертаюсь до підприємців, особливо до власників торгових мереж і аптек. Ви не маєте морального права підвищувати ціни на продукти першої необхідності та не брати до розрахунку платіжні картки — такі дії в умовах воєнного стану можна прирівняти до мародерства! Наживатися на біді земляків — неприпустимо. Ми маємо підтримувати один одного.

Також звертаюся до автомобілістів. У цей важкий час закликаю обов’язково дотримуватися правил поводження на блокпостах. Це дуже важливо.

Знизьте швидкість, будьте особливо уважні — адже біля блокпостів встановлені загороджувальні елементи. Не наражайте на небезпеку себе та пасажирів.

Шановні жителі Одещини, давайте триматися разом! Тільки об’єднавшись, ми відстоїмо наш регіон, не пустимо ворога руйнувати наші домівки та встановлювати свої «порядки».

Ми свого росіянам не віддамо! Все буде Україна!», - заявив голова Одеської обласної ради Григорій Діденко.