– Дуже рада, що відновився випуск програми, яку я веду вже третій рік, і вдячна керівникові медіа холдингу Kozyr Digital Олександру Козирю та його колективу за таку змогу. Справді символічно, що першим гостем після перерви, пов’язаної з початком війни, став директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков, адже саме він мав прийти у студію 24 лютого.

31.jpg

- Звичайно, питання, які ми мали обговорити, зовсім змінилися. Ігор Володимирович розповів, як жив зоопарк у ці два воєнні місяці. Зокрема, про те, чому не треба було проводити евакуацію, про самовіддану працю колективу, допомогу вимушеними біженцям в тимчасовому утриманні їхніх домашніх тваринок та про пару левів, яких одесити вивезли з розбомбленого екопарку у Харкові… Про те, як війна змінила життя однієї з найбільш успішних щодо економічного та соціального розвитку об'єднаної територіальної громади – Фонтанської, ми говорили з наступним нашим гостем – депутатом Одеської обласної ради Дмитром Ковбасюком.

photo_2022-05-04_17-01-28.jpg

- Йшлося, зокрема, про ініціативу щодо перейменування вулиць у тутешніх селах (цікаво, що серед пропозицій є і така – імені Бориса Джонсона, і ця новина викликала інтерес навіть у британських ЗМІ), а також про волонтерську діяльність місцевого ГО «Спільне рішення», про перспективу надання житла людям, які втратили домівку, і ще про багато цікавого. Дякую моїм співрозмовникам, які, кожен на своєму місці, працюють на нашу перемогу, і запрошую переглянути ці обидві програми та наступні. Ми на телеекранах з четверга по понеділок, а версію на Ютюб легко знайти на сайті «Одесса медиа» у рубриці «Прес-експерт».