1250256843_fil1.jpg

Одеська філармонія постійно бере участь у благодійних концертах на  підтримку наших захисників – військових ЗСУ, а також жителів Одеси і вимушених біженців.

Насамперед, артисти філармонії стали активним учасниками акції «Підтримай своїх», що започаткована Будинком офіцерів Командування Військово-Морських Сил ЗСУ; вони вже взяли участь у 10 концертах. Шість виступів перед військовослужбовцями відбулося з нагоди Дня Військово-Морських Сил України.

Також було проведено 35 благодійних тематичних концертів на різних майданчиках Одеси для одеситів і тимчасових переселенців, за що філармонія отримала подяку Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.

Зокрема, у бібліотеці № 2 ім. Костянтина Паустовського було проведено сім тематичних концертів, п’ять – в Одеському будинку-музеї ім. М.К. Реріха, по два – у Всесвітньому клубі одеситів і театрі ТЕО, шість – у Центрі болгарської культури, три – в Євангельській  реформатській пресвітеріанській церкві м. Одеси, по одному концерту було дано в  Одеській національній науковій бібліотеці і Центрі соціальних служб Одеської міської ради.

Особливу увагу привернули великі концерти на підтримку Миколаєва, організовані філармонією разом з Ротарі-клубом «Одеса-Рішельє»: вони пройшли в Камерній залі Одеської філармонії та в будівлі Одеського головпоштамту.

Окрім того, соліст філармонії, співак і композитор, народний артист України Микола Свидюк з липня цього року перебуває у гастрольних поїздках по країнах Європейського Союзу у зв’язку з проведенням благодійних концертів на підтримку ЗСУ. Гастролі триватимуть до кінця жовтня.

– Я завжди знала, відчувала всім серцем, що наш філармонійний колектив – це велика  дружна сім’я, – говорить Галина Борисівна. – Але навіть мене вразило, як наші артисти і працівники різних служб згуртувалися у ці трагічні для країни дні. Кожен прагне зробити свій, бодай невеличкий внесок у перемогу, самовіддано працюючи на культурному фронті. Наші артисти з радістю беруть участь у благодійних концертах. Вони щасливі, коли виступають перед військовими і чують їх щедрі аплодисменти, коли їм вдається своїм мистецтвом розрадити людей, що постраждали від війни… А до того ж філармонія продовжує працювати у своєму залі, даючи концерти за участю як солістів, так і ансамблів, камерного оркестру. Глядачі з радістю відгукуються на запрошення, адже сьогодні всі потребують психологічної підтримки, а що може краще підняти дух і зміцнити віру у перемогу, як не музика, та ще й у високопрофесійному виконанні наших артистів!        

photo_2022-09-27_08-57-01.jpg
Диплом лауреата Галині Зіцер вручила член оргкомітету рейтингу, редактор журналу "Фаворит удачи" Галина Владимирська

Автор: Влада Галіна
Фото: Олег Владимирський