Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, який очолює партію «Батьківщина» в області, разом з керівником партосередку Березівського району Володимиром Сорохманюком та своїм першим заступником Сергієм Веселовим відвідали Стрюківську та Андрієво-Іванівську громади Березівського району області та привезли гуманітарну допомогу їх жителям.

Як розповів політик, в Андрієво-Іванівській ОТГ відбулась зустріч з головою громади Олександром Гвоздіком та секретарем ради Катериною Чепис.

01

02

«Обговорили з керівництвом Анрієво-Іванівської та Стрюківської громад питання облаштування укриттів в закладах освіти, щоб діти могли повноцінно та безпечно навчатись. Опрацюємо це питання з депутатами облради, щоб якомога швидше прийняти відповідні рішення на рівні області і громади отримали кошти на укриття», - розповів Олег Радковський.

050505

Політик зазначив, що сьогодні питання безпеки є першочерговим, особливо для наших дітей.

Окрім зустрічей з керівництвом громад, команда Олега Радковського привезла гуманітарну допомогу для сімей військових, малозабезпечених та переселенців, це продуктові набори та засоби гігієни.

1010101010

Із самого початку війни благодійних фонд Олега Радковського та Михайла Поживанова «Рідний Берег», в рамках роботи спільного партійного гуманітарного хабу «Одеса ХАБ Батьківщина» надає допомогу жителям громад області та містянам Одеси. Цього разу до гуманітарної допомоги двом громадам також долучився БФ «З Одесою в серці».

15151515

На завершення робочого візиту до Березівського району Олег Радковський зустрівся з головою Березівської міської громади Валерієм Григорашем.

«Валерій Валерійович багато років є членом нашої команди і має високу довіру від людей, на останніх виборах голови громади його підтримали 90% жителів, а сама Березівка є прикладом професійного управління та однією з кращих громад області, в чому велика заслуга голови громади. І мені дуже приємно, що вже багато років саме Валерій Григораш очолює партосередок «Батьківщини» в Березівці», - додав Олег Радковський.

2222

Наразі «Батьківщина» Одещини працює над тим, щоб надати максимальну підтримку сім’ям наших героїв, котрі боронять Батьківщину від ворога. «Працюємо спільною командою заради Перемоги та сильної і незалежної України!».