Голова обласного партосередку Олег Радковський з колегами привезли чергову гуманітарну допомогу до районної лікарні міста Білгород-Дністровський.

В делегації також були: керівник «Батьківщини» міста Одеса Михайло Поживанов, перший заступник Олега Радковського – Сергій Веселов, голова осередку Малиновського району Одеси Дмитро Бабак та голова благодійного фонду «З Одесою в серці», що також входить до гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина», Анатолій Коломієць.

В Білгород-Дністровську політиків зустріли місцеві керівники «Батьківщини» - Валентин Бєлік та Вадим Кесарчук.

09_copy.jpg

«Сьогодні ми привезли до районної лікарні Білгород-Дністровська медичні препарати, засоби гігієни, перев’язочні матеріали та допоміжні засоби для роботи лікарів. Завдяки спільним зусиллям нашої команди та допомозі міжнародних партнерів, маємо змогу підтримувати медзаклади громад по всій області. Працюємо разом - заради нашої Перемоги!», - розповів Олег Радковський.

08_copy_copy.jpg

Окрім того політики обговорили з місцевим керівництвом «Батьківщини» та керівництвом районної лікарні роботу з програмами підтримки від обласного та державного бюджетів.

«Наша депутатська фракція в Одеській обласній раді та у парламенті працює над посиленням соціальної підтримки населення. Дуже важливо, щоб дитячі садки та школи стабільно працювали, лікарні та амбулаторії були забезпечені необхідними засобами для допомоги населенню, а працівника вчасно отримували зарплатню. І на сьогодні, завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу облради та обласній адміністрації, ситуація по забезпеченню роботи соціально важливих об’єктів області стабільна», - додав Олег Радковський.

03_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Також, під час гуманітарного візиту до Білгород-Дністровська політиків запросили до місцевої радіостудії «АККЕРМАН ФМ».

Як розповів Михайло Поживанов, разом з колегами в програмі «Гість студії» на «АККЕРМАН ФМ» розповіли про роботу партії в гуманітарному напрямку, про гуманітарний центр «Одеса ХАБ Батьківщина» та загальну ситуацію в області. «Практично кожного дня ми буваємо в громадах, допомагаємо лікарням, людям похилого віку та переселенцям. Роботи багато, але вона потрібна і люди нас чекають».

05_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

12_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

11_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

07_copy_copy.jpg