В урочистих заходах прийняли участь керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, дипломатичного корпусу та громадськості.

06_copy_copy_copy.jpg01_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

03_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

05_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

04_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Ведучі наголосили, що усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, Указом Президента України установлено День Європи, який відзначатиметься щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу.

У свою чергу, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, зазначив, що сьогодні, в важкі для нашої країни часи повномасштабної війни Росії проти України, Європейський Союз та наші міжнародні партнери надають потужну політичну, фінансову та гуманітарну допомогу українському народові та запроваджують жорсткі санкції проти росії та тих хто є співучасниками цієї жахливої війни.

«Ми вдячні всім, хто підтримує нашу країну в доленосний час випробувань та схиляємо голову перед кожним хто віддав своє життя за Україну», - додав політик.

12_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

11_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

14_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

16_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Окрім того, в.о. голови Одеської ОДА Борис Волошенков, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський та Одеський міський голова Генадій Труханов оглянули проект «Сади пам’яті», що будується в парку Одеської обласної ради.

Титульний проект «Сади пам’яті», присвячений воїнам Одеси та області, які загинули на сході країни, Героям Небесної Сотні, а також жертвам геноциду кримськотатарського народу. У парку також планують облаштувати дитячий майданчик та місця для відпочинку.

07_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

09_copy_copy_copy_copy.jpg

10_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg