05_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

22_.jpg

06_copy_copy_copy_copy.jpg

19_copy_copy_copy_copy.jpg

20_copy_copy.jpg

34.jpg

На запрошення голови Іванівської громади Віктора Лобача, на відкриття пам’ятнику Матері завітали перший заступник голови Одеської облради, очільник «Батьківщини» Одещини Олег Радковський, депутатка облради Ірина Коваліш, депутат Березівської райради, Володимир Сорохманюк, голова БФ «З Одесою в серці», що входить до гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» Анатолій Коломієць та місцеві жителі.

Але головними гостями свята були матері-героїні Іванівської громади та мами, що разом зі своїми чоловіками утворили прийомні сім’ї. Матері-героїні окрім привітань, отримали від партії «Батьківщина» гарні продуктові набори.

16-2.jpg

25_copy.jpg

25_1.jpg

26_copy_copy.jpg

З нагоди відкриття пам’ятника Матері та нового скверу перед присутніми виступили дитячі творчі колективи громади: дітки співали пісні та читали вірші про матусь, танцювальні колективи виконали декілька яскравих композицій.

22_copy_copy_copy.jpg

08_copy_copy_copy_copy.jpg

21_.jpg

23_copy_copy_copy.jpg

Як зазначив голова громади Віктор Лобач, сьогоднішній день - знаковий для Іванівської громади.

«Напевно, ми перші в Одеській області відкриваємо пам’ятник та невеличкий сквер, присвячений найріднішій, найдорожчій на світі для кожної людини - мамі. Щиро дякую усім, хто долучився до створення цього пам’ятника. Це дань поваги до всіх живих зараз і пам’ять про матерів, що відійшли у вічність. Кожен житель нашої громади, відвідуючи цей скверик, згадає свою матусю, себе маленького, яскраве дитинство та ласку і турботу найріднішої людини у світі - матері», - розповів у вітальному слові Віктор Лобач.

09_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

11_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський теж звернувся з вітальним словом до жителів громади та матерів.

«Ваша громада перша на Одещині, а можливо й в Україні, що таким гарним парком та пам’ятником шанує матерів. Щиро дякую Віктору Лобачу за цю важливу ініціативу, а головне – за втілення її у життя. Іванівська громада живе, розвивається та квітне. Ви є добрим прикладом господарського управління та любові до своєї батьківщини», - додав Олег Радковський.

13_copy.jpg

28.jpg

24_copy.jpg

30.jpg

29_copy_copy.jpg

42.jpg