04-5.jpg

05-7.jpg

07-5.jpg

13-4.jpg

09-5.jpg

10-5.jpg

14-2.jpg

15-2.jpg

На запрошення голови Курісовської громади Валентина Григоржевського в заходах прийняли участь керівник партії «Батьківщина» в Одеській області Олег Радковський, керівники партосередків Березівського та Одеського районів, депутати Володимир Сорохманюк і Сергій Білюк та голова молодіжного крила партії в області Сергій Шутов.

Присутніх на ярмарку розважав українськими композиціями місцевий музичний колектив. Для найменших гостей були встановлені надувні гірки та батути.

19-2.jpg

17-2.jpg

18-2.jpg

Як зазначив голова громади Валентин Григоржевський, це не перша ярмарка на підтримку ЗСУ, що проводиться за час війни.

«Я щиро вдячний усім і кожному за активну участь та вкладення душі у цей чудовий захід. Ми зібрали 116 тисяч гривень, які підуть на підтримку наших воїнів, що кожного дня ціною власного життя вибивають ворога з території нашої неньки України», - розповів Валентин Григоржевський.

22-3.jpg

21-3.jpg

20-2.jpg

Після благодійного ярмарку в Будинку культури відбувся святковий концерт за участю Народної артистки України Віри Ревенко та лауреата міжнародник конкурсів Олександра Філіппова.

23-1.jpg

33_1.jpg

Під час концерту, Олег Радковський та голова громади привітали усіх присутніх з Днем Матері. Окремі слова вдячності, подяки та співчуття були сказані матерям героїв, що загинули на війні та діткам, які втратили своїх татусів. Матері героїв отримали від партії «Батьківщина» гарні продуктові набори та теплі ковдри, а дітки – великі набори іграшок.

26-2.jpg

27-2.jpg

29-2.jpg

«Шановна Курісовська громадо, ви вчергове робите дуже важливу справу, проводячи благодійний ярмарок та збираючи кошти нашим воїнам ЗСУ. Згуртованість українців та постійна підтримка кожним із нас наших військових показала свої результати - ми зупинили ворога, б’ємо його і наближаємо нашу перемогу», - сказав у вітальному слові Олег Радковський.

25-2.jpg

Допомога та подарунки матерям і діткам загиблих героїв ЗСУ надана Благодійними фондами «Рідний Берег», «Шляхетна справа» та «З Одесою в серці», що входять до партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина», який працює з перших днів війни та допомагає громадам області, медзакладам, переселенцям та ЗСУ.

31-1.jpg

32.jpg

30-2.jpg

35.jpg