Під час квітневої арт-зустрічі відомого політика і громадського діяча, водночас – письменника і художника, Михайла Поживанова з одеситами,  було продано кілька його художніх робіт з метою замовлення на виручені кошти безпілотних авіаційних комплексів для наших морпіхів. До цих грошей додалися ще й донати від численних благодійників.

І ось Михайло Поживанов повідомляє, що безпілотні авіаційні комплекси для 35-ї окремої бригади морської піхоти, на які він збирав кошти, передано від нього керівництву ВМС ЗСУ, а воно скеруює ці безпілотники за призначенням.

– Велика вдячність усім, хто взяв участь у арт-зустрічі та довірився моєму заклику у соцмережах і надіслав свої донати, адже дуже багато людей відгукнулося! – коментує подію пан Михайло. – Усі зібрані  кошти пішли повністю для БпАК. Військові вдячні всім нам! А ми розуміємо, що Збройні Сили України та всі українці – це єдине ціле, єдина нація, яка захищає нашу країну! Отже, не припиняємо наш волонтерський рух. Донатимо, допомагаємо, працюємо далі!

36