Перший заступник голови Одеської облради, голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський привітав лауреатів та переможців конкурсу, а також вручив Вірі Ревенко цінний подарунок від обласної ради.

«Ви робите велику справу, працюючи на культурному фронті та підтримуючи українську і світову культуру, особливо зараз - в такий складний для країни час. Дякую Вірі Ревенко та усьому колективу академії за яскравий конкурс та підтримку талановитої молоді. Одеська музична академія завжди була колискою митців, що прославляли Одесу і Україні на весь світ», - сказав у вітальному слові Олег Радковський.

05-8.jpg

Варто зазначити, що до організаційного комітету конкурсу увійшли голова партосередку міста Одеса Михайло Поживанов та очільник «Батьківщини» Одеського району Сергій Білюк.

Вітання учасникам та переможцям конкурсу від Михайла Поживанова зачитав Володимир Сорохманюк, так як пану Михайлу обставини не дали можливості бути присутнім особисто.

07-7.jpg

10-7.jpg

Окрім грамот та нагород, переможці вокального конкурсу отримали грошові призи. Це стало можливим завдяки меценатській підтримці заходу Михайлом Поживановим та Сергієм Білюком.

13-7.jpg

03-8_1.jpg

08-6.jpg