З приходом тепла та сонця стало можливим проведення розважальних заходів для дітей на свіжому повітрі. «Батьківщинівці» Одещини скористались такою нагодою і запросили діток з громад області до одеського зоопарку.

Перед відвіданням звіринця діток розважали аніматори - грали в ігри та змагались у перетягування канату. Навіть заспівали разом з «батьківщинівцями» пісню «Червона калина». Яскраві розваги підняли настрій усім.

15

13

12

04

06

07

08

На запрошення директора Одеського зоопарку Ігоря Бєлякова усі разом -і малі і дорослі прогулялись закладом та насолодились різноманіттям тварин.

20

19

21

17

22

38

На завершення екскурсії усі дітки отримали морозиво, смаколики та солодку воду від «Батьківщини».

25

27

27

32

29

26

«Сьогодні ми розпочали сезон літніх екскурсій до Одеси для дітей з громад області. Першими відвідали зоопарк та розважались з аніматорами дітлахи з Ширяївської, Петровірівської та Курісовської громад Одещини. Вже плануємо наступні поїздки з інших громад, аби усі дітки відчули свято та вдосталь розважились», - розповів голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський.

02

Керівник «Батьківщини» Березівського району Володимир Сорохманюк, який організував дітям екскурсію до Одеси з громад району, зазначив, що вкрай важливо підтримувати сім’ї наших героїв, тому саме дітки військових, переселенців та малозабезпечених були запрошені на екскурсію.

35

Також на заході були дітки з Київського району Одеси, партосередок якого очолює Євген Шкрябай та малеча переселенців із Бахмуту, приїхати яким допоміг депутат облради Олександр Барський.

Партія «Батьківщина» Одещини та партійний гуманітарний центр «Одеса ХАБ Батьківщина» продовжує свою роботу, допомагає та підтримує громади області, медзаклади регіону та воїнів ЗСУ. Все заради Перемоги!

05

03

24

34