Епічна сага, що починається з загибелі волонтера Галущенка в зоні проведення АТО у 2015 році виводить читача в реальність «сірої зони» Північної Африки і Західної Сахари, Кавказу і Близького сходу, де вже понад півсторіччя точиться боротьба за ресурси, в яку втрутилась росія, але повільно програє...
Продовження дилогії вперше офіційно буде представлено в Одесі 26 серпня о 15:00.

photo_2023-08-22_13-05-39.jpg

Олексій Бобровников - письменник і журналіст, член німецького ПЕН клубу, переможець конкурсу «Честь професії», який писав про розгалужену мережу контрабанди та відмивання грошей у нестабільних регіонах східної України. Він працював військовим кореспондентом на Донбасі та журналістом-розслідувачем, висвітлюючи так звану «сіру зону» – притулок для контрабандистів між окупованими Росією територіями та підконтрольною уряду Україною.

Він також висвітлював Євромайдан в Україні та «зелених чоловічків» під час анексії Криму Росією. З 1999 по 2006 рік працював журналістом ділових новин у різних ЗМІ, пізніше зосередився на журналістських розслідуваннях та створенні документальних фільмів про історію. У 2011-2012 роках жив на південному Кавказі в Грузії, написав книгу про етнографію та стародавні традиції, опубліковану під назвою «Краями Грузії».