photo_2023-09-07_16-42-28.jpg

Вітав із завершенням чергових «Тижнів добрих справ» міський голова Одеси Геннадій Труханов. Мер зазначив, що даний проєкт слугує не тільки для того, щоб робити корисні справи, а й для популяризації благодійності та волонтерства.

- Сьогодні місія позбавити увесь світ зла випала саме Україні, хоч це, на жаль, відбувається через великі втрати і страждання українців. Немає людини, якої б не торкнулась війна і кожен з нас має зробити так, аби пам'ять про це жила і передавалась поколінням. Як? Звичайно, добрими справами. Кожен з вас на своєму місці, стійко захищає власний фронт і тому нам не соромно дивитись людям в очі. Я вдячний за ту колосальну роботу, яку ви зробили за ці 13 тижнів, за допомогу переселенцям та одеситам, за допомогу у ліквідації наслідків атак. Вдячний міжнародним партнерам, які підтримують нас до сьогодні. Разом ми наближаємо нашу омріяну перемогу! - додав Геннадій Труханов.

photo_2023-09-07_16-41-03.jpg

Заступник одеського міського голови Павло Вугельман підтримує «Тижні добрих справ» протягом усіх років існування проєкту.

- Проєкту «Тижні добрих справ» виповнилось 13 років. Кажуть, що для верховенства зла потрібно, аби добрі люди нічого не робили. Саме тому важливо добрим людям об’єднуватись, наповнювати чаші добра, роблячи гарні вчинки, допомагаючи, захищаючи, лікуючи тощо. Я впевнений, що Одеса саме таке місто, місто добрих людей, якими ми пишаємося. Рано чи пізно добро все одно переможе і як скоро – залежить від нас самих, - підкреслив Павло Вугельман.

photo_2023-09-07_16-41-56.jpg

Людина, з якою добре знайомий кожен присутній в залі, - керівник департаменту внутрішньої політики Одеської міськради Олександр Жильцов. Завдяки його активній роботі, стала можливою співпраця міста з багатьма організаціями.

- Приємно бачити, коли громадськість працює з владою і творять разом добрі справи, бо такий союз - найефективніший. Одним із найяскравіших заходів «Тижнів добрих справ» особисто для мене був форум громадянського суспільства, де зібралися близько 300 представників різних організацій. Завдяки цьому, маю надію, ми зможемо реалізувати величезну кількість корисних ініціатив, - розповів Олександр Жильцов.

У свою чергу керівник департаменту праці та соціальної політики Олена Китайська підкреслила, що сьогодні у залі зібралася ціла армія добра.

- Ці люди випромінюють тепло, світло, з ними хочеться співпрацювати і робити щось добре. Ми разом з вами виконуємо велику справу і робимо це щоденно, і дякуємо один одному за можливість допомагати тим, хто цього потребує, - додала Олена Китайська.

Одними з учасників «Тижнів добрих справ» став благодійний фонд «Добрий самарянин». Його президент Денис Сердіченко подякував віце-мера та керівників департаментів за надану можливість ефективної співпраці.

- Дуже цінно, що саме під час повномасштабної війни ми змогли обєднати зусилля заради перемоги. Особисто для мене та моєї команди добрі справи – це велика честь і покликання. Оскільки ми люди релігійні, для нас це ще й необхідність, як необхідність дихати. Нехай Бог благословляє нас всіх у добрих справах! – додав Денис Сердіченко.

З нагоди завершення проєкту заступник міського голови Павло Вугельман нагородив учасників та організаторів «Тижнів добрих справ» подяками.

photo_2023-09-07_16-42-44.jpgphoto_2023-09-07_16-42-41.jpg