07__copy.jpg

Наразі заклад також займається фіксацією воєнних злочинів росії.

Під час зустрічі держслужбовці обговорили стан справ по розвитку Центру та нагальні робочі питання. Сьогодні першочерговим для Центру є вирішення питання про початок будівництва сучасної ДНК лабораторії, яка є вкрай важливою та потрібною, особливо під час військових дій.

06_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

«Одеський експертно-криміналістичний центр МВС є одним з кращих в Україні і дозволяє проводи широкий спектр досліджень. Наразі в Центрі завершується будівництво додаткової адміністративної будівлі, також ми працюємо над важливим питанням початку будівництва сучасної ДНК лабораторії. Окрему хочу відзначити високу професійність колективу Центру, в чому, у першу чергу, велика заслуга директора закладу Олега Костіна, тут працюють справжні професіонали своєї справи», - розповів Олег Радковський.

08_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

09_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

У свою чергу Олег Костін подякував політику за постійну підтримку Центру з боку Одеської обласної ради.

Окрім того Олег Радковський, Олег Костін, підприємець Омельчук Андрій та керівник БФ «Шляхетна справа» Сергій Шутов передали військовослужбовцям ЗСУ, які захищають нашу країну від ворога, вже другий відремонтований позашляховик, спальні мішки, продукти харчування та інші вкрай необхідні речі.

01_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg