Політики також зустрілись з головою громади Артемом Демчуковим та керівницею місцевого осередку партії «Батьківщина» Оленою Якименко, разом з якими передали продуктові набори пенсіонерам та малозабезпеченим жителям громади.

03_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

05_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

06_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

07_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Як розповів Олег Радковський, з головою Петровірівської громади Артемом Демчуковим також було обговорено питання будівництва бомбосховища для закладів освіти.

«Наразі в школах громади є потреба в укриттях, для повноцінного та безпечного навчання дітей. Будемо опрацьовувати дане питання на обласному рівні. Окремо хочу відзначити, що пан Артем є справжнім господарем та гарним головою громади. Усі соціальні об’єкти справно працюють, надають послуги, а люди вчасно отримують зарплатню», - розповів Олег Радковський.

08_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

09_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

10_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Політики також оглянули місцевий парк з дитячим майданчиком, який свого часу був побудований за підтримки екс-депутата Одеської облради від «Батьківщини» Леоніда Шимона.

12_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

13_copy_copy_copy.jpg

14_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

«Приємно було оглянути чудовий парк в громаді, який свого часу був зведений за підтримки нашого однопартійця та колеги Леоніда Шимона. Наша команда робить все можливе, щоб допомогти нужденним людям в тяжкий час війни та наблизити нашу перемогу. Розбудова та успіх країн залежить від кожного з нас і ми працюємо над цим щоденно», - резюмував Олег Радковський.