Як розповів Олександр Барський, за його пропозицією до участі в проекті було подано Кодимську, Окнянську та Ананьївську громади Подільського району.

02-10.jpg

03-10_1.jpg

«Фахівці громад відпрацювали з благодійниками всі питання на відмінно та отримали по 5 комплектів сучасної ліцензійної комп'ютерної техніки та канцелярії для облаштованих робочих місць відділів соціальної політики. Також, завдяки Станіславу Трошину та благодійній організації, було розроблено «Соціальні паспорти» громад, які дозволять взяти участь у ще більшій кількості грантових проектів від міжнародних партнерів», - розповів депутат.

Олександр Барський також додав, що керівники Кодимської, Окнянської та Ананьївської громад на високому рівні організували роботу з отримання такого важливо ресурсу.

04-9_2.jpg

«Щиро дякую Станіславу Трошину, БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та Агентству ООН у справах біженців (УВКБ ООН) за підтримку ВПО Подільського району. Разом робимо все можливе для покращення якості обслуговування та вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб в Одеській області та Україні», - резюмував Олександр Барський.

05-10_2.jpg

06-8_1.jpg

07-8.jpg