Відомий політик і громадський діяч, депутат Верховної Ради України чотирьох скликань Михайло Поживанов запрошує до розмови про підсумки візиту Президента України до Америки і загалом про наше становище на міжнародній арені і про те, як на ставленні до нашої країни позначаються наші внутрішні проблеми.  

На своєму ютуб-каналі політик аналізує низку подій і фактів останнього тижня, які не пройшли повз увагу кожного свідомого українця:

Виступ Зеленського в Раді Безпеки ООН – абсолютно слушні слова, але зараз тупикова ситуація в роботі ООН. Адже право вето не дозволяє приймати правильні рішення. Тільки об'єднання всіх країн світу за рамками статуту ООН, пошук нового дієвого механізму світового порядку, перемога України та наша наполегливість на міжнародній арені – лише все це, можливо, дасть шанс для перезавантаження ООН і змінить порядок контролю та протидії всіляким агресіям;

Гарні новини від візиту Президента та чергова допомога від США та Канади;   

Про бізнес та власні інтереси країн світу попри нашу війну. Навіть міжнародні санкції не діють повною мірою, і багато бізнес-структур різних країн продовжують працювати з росією. Також аграрні конфлікти з нашими найближчими партнерами не сприяють прозорим відносинам. Наші внутрішні проблеми – все це використовує наш ворог. А також про діаманти, свіфт, газовий хаб, російські контракти в доларах та юанях.

Окрім того, в Україні багато «домашніх завдань» до виконання, аби відповідати викликам світового порядку. Корупційна програма повинна працювати як на центральних рівнях, так і на місцях, і наші західні партнери мають бачити результати. Про реєстр олігархів, скандали, незаконні дії посадовців, про дрібну корупцію на місцях, про тендери та контроль зі сторони Америки, про податки на землю та нерухомість.

А ще – про гуманітарну допомогу та про те, як працює «Одеса ХАБ Батьківщина» і чому влада обмежила дозволи для водіїв на отримання допомоги.

Усе це детально Михайло Поживанов аналізує у черговому відео на своєму ютуб-каналі та дає своє бачення ситуації.

Слухайте етер, обговорюйте, коментуйте.