Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський та міський голова Одеси Геннадій Труханов прийняли участь у пам’ятній церемонії, що відбулась у Прохоровському сквері Одеси.

08_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg07_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg06_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg04_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg02_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

«Сьогодні чергова річниця страшної трагедії Бабиного Яру. Сьогодні це знову повторюються, але вже руками російських фашистів. Злочинці, що вчиняють злочини проти людства – обов’язково будуть покарані. А наша країна - обов’язково переможе», — зазначив Олег Радковський.

05_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

У роки Другої світової війни Бабин Яр став місцем, де за кілька днів у 1941 році нацисти розстріляли більш ніж 30 тисяч київських євреїв. А за два роки окупації кількість жертв в урочищі сягнула 100 тисяч людей різних національностей.

01_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg