На запрошення голови громади Людмили Прокопечко в урочистих заходах прийняв участь перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, керівник фракції «Батьківщина» в Березівській райраді Володимир Сорохманюк та депутат Фонтанської ОТГ Сергій Веселов.

02-1.jpg

04-1.jpg

03-1.jpg

07-1.jpg

03-1_1.jpg

05_1_copy.jpg

08-1_2.jpg

Гості відвідали благодійну ярмарку в селі Трояндове, що була влаштована до свята Покрови для збору коштів на підтримку ЗСУ.

Також у місцевому Будинку культури відбувся вже третій фестиваль патріотичної пісні «Пісні нескорених сердець». Перед початком святкового концерту голова громади Людмила Прокопечко привітала захисників зі святом та вручила нагороди від громади.

09_1.jpg

10-1_1.jpg

В свою чергу Олег Радковський також привітав жителів громади та військових зі святом та вручив нагороди від Одеської обласної ради.

Почесною відзнакою Одеської обласної ради був нагороджений командир 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, полковник Олексій Халабуда.

16-1_3.jpg

Наручним годинником облради Олег Радковський нагородив командира зенітної ракетної батареї зенітного ракетного дивізіону військової, капітана Юрія Бабича та командира механізованого батальйону 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, підполковника Вадима Чернія.

Також відзнаку облради отримав волонтер Євген Чумаченко, який активно допомагає ЗСУ в перших днів війни.

15-1_1.jpg

14_1_copy_copy_copy.jpg

«Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів вважається покровителькою та захисницею українських воїнів, і несе нам світлу надію та захист. Нехай Богородиця оберігає кожного українця, кожного нашого воїна та допоможе нашій державі якнайшвидше закінчити цю страшні війну та отримати перемогу. Нехай ваша мужність та відвага завжди супроводжують вас, а Бог оберігає від усіх небезпек. Зі святом вас, дорогі захисники та захисниці! Слава Україні!», - сказав у вітальному слову Олег Радковський.

11_4.jpg

18-1_1.jpg

17-1_4.jpg

19_1_copy.jpg

20_2.jpg

21-1_1.jpg