Уже традиційно відомий політичний і громадський діяч Михайло Поживанов на своєму ютуб-каналі розмірковує про тиждень, який щойно минув, і запрошує нас до обговорення найбільш резонансних подій.

– На минулому тижні деякі події змусили нас сумувати , печалитися й  обурюватися, – зауважує політник. – Знову і знову ми говорили про корупцію та некомпетентність високопосадовців, що впливає не лише на розвиток країни, а й на життя людей.

Отож, у своєму відео-аналізі новин Михайло Поживанов звернувся до таких тем:

Трагедія 128-ї бригади викликала глибокий сум і розпач. Питання про причини цієї трагедії і винних у ній вимагають об'єктивних відповідей. Війна триває вже досить довго, маємо робити висновки.

Президент Зеленський знімає командувача ССО без дотримання відповідної процедури. Якщо Президент порушує чинні закони, якою буде країна, як вона буде перемагати та розвиватися?

Міністр фінансів наганяє паніку і лякає суспільство невиконанням бюджету. Чи розуміє міністр ціну свого публічного слова, яке безпосередньо впливає на курс долара, на настрої в українському суспільстві і міжнародну допомогу?!

Імовірність проведення виборів у 2024 році змушує піднімати питання про доступність і об'єктивність інформації в умовах війни та обмеженої конкуренції на політичній арені. Наприклад, чому не висвітлюється діяльність Юлії Тимошенко, яка продовжує активно працювати у ВРУ, відстоюючи права військових, бізнесу та громад, виїжджає з допомогою до військових, до медичних закладів, опікується реабілітаційними центрами тощо. Хто про це знає? Хто знає про діяльнясть інших політиків? Які ж можуть бути вибори, коли виборець не має цілісної політичної картини країни?!

Говоримо про конституційні порушення, починаючи від формування складу високопосадовців до повноважень органів місцевого самоврядування, до бюджетних повноважень, до роботи різних гілок влади. Прикладів безліч!

Серед нас не має бути тих, хто розглядає війну як засіб збагачення, тим більше вони не мають права керувати Україною. Президент повинен об’єктивно оцінювати ситуацію, приймати виважені законні рішення, змінювати своє оточення, якщо це необхідно. Щоб не втратити країну, необхідно покінчити з корупцією та зрадництвом! 

Що і хто може прискорити процес вступу України в ЄС? Які завдання для України привезла до президента Зеленського Урсула фон дер Ляєн, президентка Європейської комісії?

Як довго проживе ООН? Поки що дії цієї організації під час усіх міжнародних конфліктів – слабкі та безрезультатні. Необхідно змінювати статут ООН та розширювати організацію за рахунок інших членів.

– Продовжуйте висловлювати свої думки під нашими етерами, – закликає Михайло Поживанов. – Нехай ваш голос допомагає створювати позитивні зміни в Україні та в світі. Слава Україні!

Долучайтеся до перегляду та аналізу за посиланням: