Команда партії «Батьківщина» на Одещині продовжує допомагати медзакладам області. Черговий візит партійці здійснили до Арцизької громади Болградського району Одещини.

Голова обласного партосередку «Батьківщини» Олег Радковський, що також обіймає посаду першого заступника голови Одеської облради, та керівник обласної молодіжки і голова БФ «Шляхетна справа» Сергій Шутов відвідали Арцизьку центральну опорну лікарню та зустрілись із генеральним директором закладу Зіновієм Челаком.

02

01

Зіновій Іванович ознайомив Олега Радковського з роботою лікарні та показав оснащеність і стан відділень.

«Капітальний ремонт приміщень нашої лікарні та модернізація обладнання була зроблена на протязі 2016 - 2020 років. Наразі в нас працює більше трьохсот співробітників, які надають медичну допомогу жителям нашої Арцизької громади, а також сусіднім Теплицькій та Павлівській громадам. Дякуючи гарному технічному оснащенню та високій професійності лікарів, ми також маємо змогу допомагати при інсультах та пологах громадам колишніх Саратського, Тарутинського та Татарбунарського районів. Всього наша лікарня обслуговує більше 150 тисяч жителів регіону», - розповів Зіновій Челак.

04

03

05

06

11

13

12

Однак медзаклад наразі потребує вирішення декількох нагальних питань на рівні обласної влади. Перше питання стосується пакету НСЗУ, який покриває витрати на допомогу населенню про техногенних катастрофах.

10

«В Арцизькій лікарні вже опрацьовано спеціалістами та технічно погоджено усю процедуру швидкої допомоги населенню при радіаційних та хімічних загрозах. Наразі закладу потрібен 42 пакет НСЗУ для покриття витрат та отримання необхідного додаткового обладнання. Наша команда буде опрацьовувати це питання з керівництвом області, щоб на півдні Одещини у нас був заклад з відповідним відділенням», - зазначив Олег Радковський.

Окрім того в лікарні працюють над облаштуванням повноцінного відділення для реабілітації, що особливо важливо для наших військових, отримавших поранення на фронті.

08

14

«Для завершення ремонту та облаштування реабілітаційного відділення потрібні додаткові бюджетні кошти. Наша команда бере це питання під особистий контроль. Наразі у Верховній Раді працює ТСК під керівництвом Юлії Тимошенко по питанню належного фінансування лікування та реабілітації наших військових, тому ми будемо працювати на всіх рівнях влади аби на півдні нашої області був гарний реабілітаційний медичний центр», - розповів Олег Радковський.

Загалом політик відзначив відмінний стан Арцизької лікарні, високу професійність персоналу та дуже гарне технічне оснащення медзакладу.

«Можу зазначити лише одне, Зіновій Іванович справжній професіонал та чудовий управлінець. Лікарня у відмінному стані та має найсучасніше обладнання, в чому велика заслуга саме керівництва закладу», - додав Олег Радковський.

І вже за гарною традицією політики привезли Арцизькій лікарні гуманітарну допомогу, надану благодійним фондом Сергія Шутова «Шляхетна справа»: різноманітні допоміжні матеріали, обладнання та ліки.

17

16

21

22

20

18

Команда партії «Батьківщина» Одещини злагоджено працює в напрямку допомоги медзакладам та жителям громад області з перших днів повномасштабного вторгнення. В найтяжчі часи для країни єднання та взаємодопомога є тим стержнем, що допомагає Україні триматись та бороти ворога. Разом до Перемоги!