З нагоди ювілею в медичному центрі відбулось урочисте нагородження колективу з боку обласної влади.

Багаторічний директор закладу Вадим Шухтін привітав колектив з важливим ювілеєм та зазначив, що незважаючи на війну лікарі та медичний персонал сумлінно працюють задля надання якісної та своєчасної допомоги усім, хто її потребує.

01__copy.jpg

«В нашому центрі працюють досвідчені та професійні лікарі – серед яких багато докторів та кандидатів медичних наук, лікарів вищої категорії та відмінників охорони здоров'я і заслужених лікарів України. Також ми активно долучаємо молодих спеціалістів. Наше головне завдання збереження та порятунок людських життів», - заначив Вадим Шухтін.

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський та заступник голови Одеської ОВА Олександр Харлов вручили кращим співробітникам медзакладу нагороди, відзнаки та почесні грамоти.

03-11_copy.jpg

07-3_copy.jpg

08-3_copy.jpg

Олег Радковський у вітальному слові висловив подяку лікарям та медперсоналу за їх щоденну роботу та допомогу людям.

«Століття закладу – це тисячі врятованих життів, величезний внесок у підтримку здоров'я та розвиток медичної науки країни. Бажаю вам успіхів, нових професійних досягнень та невичерпного запасу сил у вашій благородній місії збереження людського здоров'я. Нехай кожен ваш день буде наповнений гордістю за власний внесок у благополуччя нашого суспільства», - сказав Олег Радковський.

06-5.jpg

Окрім особистих нагород, «Почесною грамотою» обласної ради був відзначений увесь колектив Одеського обласного клінічного медцентру, яку Олег Радковський вручив директору закладу Вадиму Шухтіну.

12-3_copy.jpg

11-4_copy.jpg

10-3.jpg

09-2_copy.jpg

13-3_copy.jpg

14-2_copy.jpg

Ювілей лікарні став нагадуванням про важливість громадської підтримки та відданості медичному персоналу. Ця подія не лише відзначила досягнення минулого, але й вказала на напрямки для майбутнього розвитку медичного галузі.

00-2_1.jpg

16-2_copy.jpg