В рамках робочого візиту до півдня Одеської області перший заступник голови Одеської облради, керівник партії «Батьківщина» на Одещині Олег Радковський відвідав з колегами Ренійську громаду та зустрівся з міським головою Ігорем Плєховим.

Під час зустрічі, в якій також прийняли участь депутат Ізмаїльської райради, керівник партосередку району Ігор Лиманський, перша заступниця голови партосередку району, депутатка райради Алєт Усамова, член виконкому і багаторічна керівниця «Батьківщини» міста Рені Марія Трофименко та голова партійної молодіжки області Сергій Шутов, політики обговорили ряд питань життєдіяльності громади та допомогу переселенцям, що проживають в ній.

17

«Розуміючи важливість допомоги людям, які через війну були змушені покинути свої домівки, ми привезли в Рені продуктові набори від БФ «Шляхетна справа», члена нашої партійної команди Сергія Шутова. Також обговорили з міським головою Рені Ігорем Плєховим взаємодію в гуманітарному напрямку, адже допомога людям потрібна постійно», - розповів Олег Радковський.

Варто зазначити, що керівниця партосередку «Батьківщини» в громаді, Марія Трофименко разом з командою, за постійної та активної підтримки Алєт Усамової, співпрацює з іноземними благодійними організаціями для допомоги ВПО та малозабезпеченим сім’ям.

07

09

11

13

Окрім того, Олег Радковський зустрівся з партактивом громади.

«Наша команда в Рені допомагає волонтерському центру, підтримує інтеграцію переселенців в нове суспільство і ця робота є дуже важливою. Марія Миколаївна та Алєт Усамова є тими професіоналами, котрі чітко розуміють як саме побудувати процес роботи, аби отримати максимальний результат», - зазначив Олег Радковський.

10

На завершення візиту до Ренійської громади політики особисто передали допомогу переселенцям та багаторічним членам партії.

Команда «Батьківщини» Одещини працює в гуманітарному напрямку з перших днів повномасштабної війни, бо саме єднання та взаємодопомога допомагають Україні перемагати ворога.

06

05