17_1.jpg

Традиційно після підняття Державного Прапора України та спільного виконання Державного Гімну України присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять про полеглих героїв-захисників, військових, поліцейських, цивільних, усіх, хто загинув за незалежність і свободу України та внаслідок нападів ворожих військ на українські міста і села.

Дипломи про вищу освіту випускникам вручили почесні гості, серед яких керівники місцевої влади, силових структур, а також наші захисники, ветерани, які отримали травми у зоні бойових дій, захищаючи свободу і незалежність України.

З настановчими словами до молодих офіцерів звернувся начальник Департаменту боротьби з наркозлочинністю НПУ полковник поліції Дмитро Торгало.

Випускників університету також привітали перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Харлов та перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський.

«Бути поліцейським — це велика честь та велика відповідальність. Ви обрали шлях служіння суспільству, який вимагає від вас не лише професійної майстерності, але й високої моральності та здатності приймати важливі рішення в стресових ситуаціях. Нехай ваша міцна воля та відданість службі завжди супроводжують вас у роботі. Будьте сміливими, відповідальними і завжди готовими допомагати тим, хто потребує захисту та підтримки», — сказав у вітальному слову Олег Радковський.

Інспектор взводу швидкого реагування батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області капітан поліції Павло ВЕРБИЛО наголосив, що «обраний вами шлях покладає на вас обов’язок завжди залишатись відданими присязі, Українському народові та державі. Ваш обов’язок — захищати громадян нашої країни, поважати та охороняти права й свободи людини, честь держави та з гідністю нести високе звання офіцера поліції. Вірю, що ви не втратите ті орієнтири та моральні цінності, які отримали під час навчання в університеті».

Звертаючись до випускників, ректор університету полковник поліції Дмитро Швець зазначив: «Сьогодні ви обрали дійсно непросту, вкрай важливу і вкрай потрібну професію. Я переконаний, що ті вміння, знання і навики, які ви здобули в університеті, стануть важливим підґрунтям для вашого професійного становлення як кваліфікованих фахівців підрозділів Національної поліції України.Будьте ініціативними, чесними, відданими справі. Впевнений, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними Присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання порядку та безпеки. Дякую всім за службу і тільки вперед до нових перемог! Слава Україні!»

З метою підтримки обдарованих здобувачів вищої освіти випускних курсів, які мають вагомі досягнення в навчанні, виявляють здібності до наукової роботи та досягли високих спортивних результатів, кращі випускники університету Вікторія Біла та Максим Кісєльов нагороджені дипломом лауреата стипендії МВС України імені Дениса Монастирського.

На завершення заходу молоді лейтенанти поліції долучились до традиційного ритуалу – прощання з прапором Одеського державного університету внутрішніх справ, та прокрокували маршем.