Заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський і депутат Одеської обласної ради Веніамін Унгурян розповіли про вражаючі результати роботи Благодійного фонду «Придунав’я», понад 200 автівок для ЗСУ, плани на майбутнє та реалізацію нових проєктів у програмі «Реальне життя» від медіа-холдингу «Козир Діджитал».
СВЕЖИЕ ЗАПИСИ
-
Робота щодо запобігання незаконному експорту зерна нами проводиться системно. Вже відшкодовано понад півмільярда гривень збитків — керівник ТУ БЕБ в Одеській області
-
Стало известно, кто теперь возглавляет департамент финансов Одесского горсовета
-
В Одессе мужчина поджог машину соседа, потому что ему не понравилось его тату
-
Юлія Тимошенко: Парламент має негайно ліквідувати колізію в законі про мобілізацію
Подписка на PRAWWWDA
Подписаться на новости PRAWWWDA
Подписка на PRAWWWDA
Подписаться на новости PRAWWWDA
Подписка на PRAWWWDA
Спасибо за подписку на PRAWWWDA