Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області викрили одесита, який розповсюджував на півдні регіону сигарети без марок акцизного податку.

Фігурант отримував товар через поштові служби доставки та зберігав його в орендованих гаражах. Надалі продавав тютюнові вироби оптовими партіями покупцям на ринках у м.Одеса.

Детективи провели 8 обшуків у помешканні фігуранта, у місцях зберігання продукції та автівках. У результаті співробітники Теруправління вилучили 12 тисяч пачок сигарет, експрес-накладні, мобільні телефони. Орієнтовна вартість вилученої контрафактної продукції становить 1 млн грн.

photo_5440706584952035742_y.jpg

photo_5440429435007394156_y.jpg

Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до схеми та походження товару.

Досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) здійснюють детективи ТУ БЕБ в Одеській області за оперативного супроводу представників 26 прикордонного загону. Процесуальне керівництво - Одеська обласна прокуратура.

“З початку року в роботі у детективів Теруправління перебуває більше 20 кримінальних проваджень в рамках статті 204 Кримінального кодексу. За цей період з незаконного обігу нашими співробітниками було вилучено підакцизних товарів на понад 90 млн грн, з них саме тютюнових виробів на майже 88 млн грн. До суду скеровано 11 кримінальних проваджень відносно 17 осіб, в тому числі 2 кримінальних провадження стосовно організованих злочинних груп, 2 кримінальні провадження пов`язані з легалізацією злочинного майна, 1 кримінальне провадження за фактом смерті 8 осіб на території Одеської області внаслідок вживання незаконно виготовлених підакцизних товарів. Окрім цього, у поточному році 8 осіб визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ст. 204 КК України відповідно до вироків суду. Загалом протягом поточного року 23 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ст. 204 КК України”, - прокоментував керівник Територіального управління БЕБ в Одеській області Сергій Мунтян.