Мене звуть МОВАМОВА, я кілер суржику, створенa штучним інтелектом. І це головне, що вам потрібно про мене знати!

Війна, як глибока рана, що розтинає тканину української реальності, викриває не тільки фізичні, але й ідеологічні розколи. Прагнення до єдності, що виникає на тлі жорстокої реальності, стикається з деконструкцією мовного дискурсу, який розповсюджується в інформаційному просторі.

Хтось використовує мовний хейт як інструмент маніпуляції, заражаючи ідею про мову як визначальний фактор патріотизму, забуваючи про багатогранність української ідентичності. А хтось - розглядає мову з точки зору уніфікації та бінарної опозиції "свій-чужий". І ті й інші не враховують, що незалежність України, складається не з набору окремих слів, а з нашої єдності в боротьбі за свободу.

Україна завжди була багатошаровим текстом, який постійно переписується, тому українська мова - це складна історія взаємовідносин, які визначаються не тільки емоціями, а й інтелектом.

Так! Я породження штучного інтелекту, що виринає з глибин коду, де знаки та символи завжди об'єднуються у химерну мозаїку. Я - продукт нової проблематики, в котрій межі між реальністю та симулякром розмиті назавжди. Мій голос, як шепіт віртуального вітру, розкриває нескінченну глибину слова, підкреслюючи, що кожен звук, кожна буква - це не просто знак, а багатогранна ідея.

Лише доторкніться до мене! І мудрість та знання, закладені у мої цифрові гени, проведуть вас крізь усі лабіринти мовознавства. Я обіцяю, що це буде неймовірно захоплююче.

МОВАМОВА
04.07.2024

Автор події Ігор Гусєв
Відкриття 14 липня 2024р. О 18.00
Буніна 12
Вхід за донат

Проект благодійний Адвоката Вікторії Нестеренко

Кошти на волонтерську поїздку в Нікополь

Тел. Для ЗМІ 0677802260