Заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря виступив на панелі, присвяченій Україні, під час Дельфійського економічного форуму у Греції.

«Війна в Україні – це війна по сусідству. І, якщо ви не будете нічого робити, то вона прийде до вас. Прийде до Європи, прийде до США», – застеріг він під час панелі «Перемога має багато облич: Досліджуємо потенціальний результат для України».

«Головне – це те, що ця війна  про майбутнє усього світу. Це війна не про території. Ця війна про новий міжнародний порядок, про новий міжнародний безпековий порядок. І його будуть визначати переможці, а не ті, хто  програє», – додав політик.

Григорій Немиря зазначив, що після трьох років війни українці прагнуть якнайшвидшого її завершення.

«Так буде краще для України, для Європи, для США та усього світу. Затяжна війна вигідна лише путіну», – сказав він.

Політик  також нагадав про триваючі переговори про завершення війни, які ініціювали США, та окреслив головні червоні лінії, які мають бути враховані, – це територіальна цілісність, ніяких обмежень для української армії, нашої оборони та нашої європейської інтеграції і жодних культурних обмежень для України.

«Ми на початку довгого шляху. Йдуть переговори про часткове припинення вогню, потім будуть переговори про повне припинення вогню і війни, а потім і про мир. Хотів би підкреслити, що це має  бути справедливий мир з врахуванням уроків минулого. Українці не здаються і не будуть здаватися», – наголосив Григорій Немиря.

Нагадаємо, що 9-12 квітня у місті Дельфи, Греція, проходить 10-й Дельфійський економічний форум. Захід проводиться під егідою Й.В. Президента Грецької Республіки

Форум, програмними партнерами якого виступили інституції з усього світу, включаючи «DGReform», ОЕСР, Варшавський безпековий форум, «Chatham House», «Rand», Інститут міжнародних політичних досліджень (ISPI), «European HouseAmbrosetti», Атлантична Рада, Globsec та інші, був створений як найвпливовіший форум у Південно-Східній Європі та Східному Середземномор’ї.

Цього року у засіданні беруть участь високопосадовці, члени парламентів  та політики багатьох країн світу.