Внеочередная сессия Одесского городского совета VІ созыва закончилась в течение 10 минут после ее начала.
Причиной отмены заседания стало отсутствие кворума. В зале зарегистрировались всего 8 депутатов. И.о. городского головы Олег Брындак закрыл заседание.
На сессию горсовета пришли всего восемь депутатов
СВЕЖИЕ ЗАПИСИ
-
Дюківський парк повертають до ладу: мерія Одеси розірвала договір з орендарем ділянки та звернулася до прокуратури через занедбані ставки
-
Російські військові атакували турецький суховантаж у Чорному морі, є загиблий
-
Нічний удар «Іскандером» по Одещині: одна людина загинула, є поранені та масштабні руйнування
-
На Одещині третю добу шукають 10-річну дівчинку, яку на надувному кругу змило в море
Подписка на PRAWWWDA
Подписаться на новости PRAWWWDA
Подписка на PRAWWWDA
Подписаться на новости PRAWWWDA
Подписка на PRAWWWDA
Спасибо за подписку на PRAWWWDA
