Одеський центр дослідження Голокосту відкрив сьогодні в Одесі музей геноциду «Територія пам'яті». Як зазначив ініціатор та керівник проекту Павло Козленко, головна мета - викликати інтерес до вивчення геноцидів, спробувати зрозуміти як і чому вбивство людей за ознакою належності до певної групи стало можливим і якими методами це було здійснено.

03

02

«Ми хочемо показати, що відбувається з суспільством, коли люди припиняють боротися і, навіть, помічати зло та насильство, про те, що геноцид – це найтяжчий злочин проти людства. Особливу увагу ми приділили темі відповідальності за геноцид, яка передбачена міжнародним правом», - розповів Павло Козленко.

19

На урочистому відкритті музею були присутні науковці, представники влади, духовенства та жителі міста. Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, зазначив у коментарі про важливість таких проектів особливо для молодого покоління в розумінні історії нашої країни та вивчені чорних сторінок світової історії.

13

17

12

В музеї представлені експозиції авторства відомих науковців, юристів-міжнародників та політичних діячів, а головні емоції на які зроблено наголос -  це людське співчуття та бажання зрозуміти біль і трагедію жертв геноциду та усвідомити важливість невідворотності покарання.

Наша місія, додав автор та ідейний натхненник музею Павло Козленко - це насамперед можливість знайти відповіді на складні запитання та творити майданчик діалогу, з інтерактивним освітнім інструментом формування критичного мислення та формування активної громадянської позиції.

07

08

09

15